Google+

Faydalı Bilgiler

Dünya Satın Alınan İlk 20 Domain

Günümüzde satın alınan domainler ve web siteleri hızlıca artmakta. Peki dünyada alınmış ilk 20 alan adını merak ediyor musunuz?

İnternetten Alışveriş Yaparken...

Onsuz nefes alamam, o nerdeyse ben orda olurum, hayatımın anlamı, yaşama sevincim... gibi cümleleri eskiden sevgilimiz ve sevdiğimiz insanlar için kullanırken şimdilerde aynı cümleleri internet için de söyler olduk.

Markanız İçin İnfografik 'in Önemi

Gün geçtikçe infografiklerle daha fazla karşılaşıyoruz. Öngörüler infografiklerin daha sık kullanılır hale geleceğini ve önümüzdeki yıllarda daha çok ihtiyacımız olacağı yönünde.

Çığ Gibi Büyüyen Mobil Uygulama Pazarı

Artık akıllı telefon ve tablet denildiğinde şüphesiz aklımıza ilk olarak mobil uygulamalar geliyor. Bankacılık işlemlerinden alışverişe, faydalı bilgilerden yemek tariflerine, aklımıza gelebilecek herşeye mobil uygulamalar sayesinde kolayca ulaşabiliyoruz.

İş Dünyası Sosyalleşiyor

Deloitte’un Massachusetts Instute of Technology (MIT) ile yaptığı bir araştırmaya göre sosyal medya, sosyal ağ ve sosyal yazılımlara verilen önem önümüzdeki 3 yıl içerisinde artacak.

Günümüz Trendi Dijital Pazarlama!

Teknoloji ve iletişim araçları günümüzde baş döndürücü bir hızla gelişiyor. Bu gelişimle birlikte firmalarda uygulanan pazarlama ve pazarlama stratejilerinin aynı kalması beklenemez bir gerçek.

Facebook 'ta Hashtag Yeniliği!

Başta Twitter olmak zere pek çok farklı sosyal ağ sitesinde hashtag 'leri aktif olarak kullananlar, hashtag 'in Facebook üzerinde de çok faydalı olacağını düşünüyor.

Markanız İçin İçerik Pazarlama ve Arama Motorunun Önemi

Potansiyel müşterinizi artık online alanlarda kendinize ulaştırmak gerekiyor. Günümüzde bütün hayatımızı kolaylaştırdığı gibi, markalar ve iş alanları da kolaylığı tercih ediyor.

Ses Getiren "Viral" Reklamlar

Viral reklam internet üzerinden yapılan ağızdan ağıza pazarlamanın en güzel örneğidir. Viral reklamlar çoğunlukla video şeklinde yapılmaktadır.

B2B Pazarlama da Linkedin & Facebook

B2B yani "Business to Business" kavramı, şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen kısa tanımdır.

Doğru İçerik, Doğru Pazarlama!

İçerik pazarlama geçmişte de günümüzde de hep vardı. Eskiden profesyonel firmalar tarafından tanıtım broşürleri, makaleler, grafikler ve videolarla kullanılıyordu. Amaç, lider olmak ve talepleri yönetmekti.

Devir Online Tahsilat Devri

İş dünyasının en büyük sorunlarından birisi de tahsilat yapma zorluğudur. Şirketler çeşitli sebeplerden (çalınma, kayıp vb.) kasalarında sıcak para bulundurmuyor ya da ödemelerini sıraya koymak zorunda kalabiliyor. Alacaklılar da paralarını birkaç ay sonrasında anca alabiliyor.

E-Ticarette Geri Dönüşümü Arttırmanın 5 Yolu

E-ticareti fiziksel bir mağaza gibi düşünebilirsiniz. Başka bir deyişle, e-ticareti yapa kişi bir perakendecidir. Bu, var olan ürünleri satmakla birlikte, üretipte satmak olabilir. E-ticareti mağaza olarak düşünelim, öncelikle herşeyden önemlisi mağazanız şık olmalıdır.

Google’da Üst Sıraya Çıkmak

En etkili reklam aracı haline gelen Google aramalarının önemine değinmeye gerek yok herhalde. İlgilendiği şeyi arayan herkesin ilk sizin adınızı görmesi avantajdır, “Pasta” yazıldığında sizin Pastanenizin en üst sırada yer alması kadar büyük nimet de yoktur.

Eyvah! Web Sitesi Yaptırıyorum

Bir ürün almak istersiniz bedelini ödersiniz alırsınız ve kullanırsınız. Alışveriş bu kadar kolaydır, peki ya web sitesi hizmetini satın almak? Ya da web sitesini bir kenara bırakalım, hizmet satın almak?

Yeni Türk Ticaret Kanunun da Web Sitesi Zorunluluğu

Avrupa Birliği uyum sürecinde değiştirilen Türk Ticaret Kanunu; her sermaye şirketinin bir web sitesine sahip olması zorunluluğunu getirdi.

Markanıza En Uygun Web Sitesi İçin Bilmeniz Gerekenler

Firmanızın vizyonu doğrultusunda, kurumsal bilgilerinizin kolay ve hızlıca ulaşılabilir olduğu, varlığınızın internetteki en iyi yansıması olan web siteniz her zaman için en düşük maliyetli tanıtım aracıdır.