• [email protected]
 • +90 (212) 512 12 49
 • Hayat artık tamamen mobil'de...

  Günümüz teknolojisi akıllı telefonlar üzerine kurulur iken vazgeçilmezlerden biri de mobil uygulamalardır. Grafilink son kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunarken Android ve iOS işletim sistemine ait akıllı telefonlar için uygulamalar geliştiriyor. Mobil teknolojiyi yakından takip eden Grafilink firmaların, bireysel kullanıcıların ve kurumların işlerini ve hizmetlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor. Mobil uygulama ile daha geniş bir ağ kitlesine hitap etmek isteyenlere profesyonel uygulamalar hazırlamakta olan Grafilink alanında uzman yazılımcılar ile istediğiniz platforma, istediğiniz projenizi gerçekleştirmekte sizlere yardımcı oluyor.

  Grafilink olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için geliştirdiğimiz alt yapı ile Android ve iOS işletim sistemi için mobil uygulamalar üretiyor, başarıya giden yolda yanınızda oluyoruz.

  Özel Tasarım: Grafilink bünyesinde hazırlanacak olan mobil uygulama için özel olarak tasarım hazırlamaktayız. Kullanıcıların aradıklarını kolay bulabilmek ve memnun etmek için tüm noktalar ince ince düşünülmekte ve tasarım aşamasında dikkate alınmaktadır.

  Gelişmiş Yazılım: Gelişmiş yazılım özellikleri ile mobil uygulamanızı aktif olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanacak yazılım ile farklı ve öncü olmanın haklı gururunu yaşayabileceksiniz.

  Gelişmiş Özellikler: Mobil uygulamanızı fark yaratacak özelliklere kavuşturacak olan Grafilink ekibi projenizin özelliklerine uygun olarak geliştirmeler sağlamaktadır. Proje başlangıcında ekibimize aktaracağınız ve ekibimizin yönlendirmeleri ile kararlaştırılacak olan özellikler mobil uygulamalar içerisinde yer almaktadır.

  Grafilink bünyesinde size özel olarak hazırlanacak tasarım ve yazılım ile mobil uygulamanız başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sektörün öncü markası olarak sunmakta olduğumuz mobil uygulama hizmetlerinde tüm aşamalarda sizlerle birlikte olarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Dünya üzerinde milyonlarca kişi akıllı telefon kullanır iken dikkat çeken işletim sistemlerinin başında Android ve iOS gelmektedir. Kantar WorlPanel tarafından dünya üzerinde gerçekleştirilen son araştırmaya göre mobil dünya sektöründeki işletim sistemi kullanan cihaz sayısı belirlenmiştir. 2016 yılının son verilerine göz atıldığında mobil dünyada Android işletim sisteminin kullanım oranı %61 iken iOS işletim sisteminin kullanım oranı ise %38 olarak açıklandı.

  Dünyaca ünlü markalar mobil teknoloji dünyasına kattıkları cihazlarda Android işletim sistemine yer verirken daha fazla kişiye erişmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için Android uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamanızı istediğinzi tasarım ve yazılım alt yapısı ile üst düze özelliklerde hazırlamakta olan Grafilink ekibi aynı zamanda cihazınızın Google Play Store’da yayına girme aşamasında da yanınızda olmaktadır.

  Dünyanın en iyi ve en güvenli yazılımı olarak gösterilmekte olan iOS işletim sistemi sadece Apple ürünlerinde ( iPhone, iPad vb. ) kullanılmaktadır. Android işletim sistemine göre daha farklı ve özel bir alt yapıya sahip olan iOS işletim sistemi için gelişmiş yazılımcılarımız ile iOS mobil uygulama geliştirme hizmeti sunmaktayız. Projenizin detaylarını Grafilink ekibi ile paylaştıktan sonra çalışma ekibimiz sizin belirlediğiniz özelliklerde uygulamanızı hazırlamakta ve Apple Store üzerinden yayın almaya başladığı andan itibaren yanınızda yer almaktadır.

  Dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemleri arasında yer alan ve genel olarak güvenlik sebebi ile tercih edilen iOS yazılımı için pek çok farklı kategoride uygulama geliştirme hizmeti sunmaktayız. Başarıyı benimseyen ve gelişmiş özellikleri ile iOS uygulama geliştirme konusunda uzman bir ekibe sahip olan Grafilink ile sizde başarıyı riske atmayın.

  Grafilink tarafından gerçekleştirilecek olan iOS ve Android mobil uygulama geliştirmelerinin son aşaması ise raporlama ve analiz işlemleridir. Yeni ve teknolojik analizler ile gerçekleştirilecek olan raporlama ve analiz sistemi sayesinde mobil uygulamanız ile ilgili tüm özellikler, gerçekleştirilen işlemler, geleceğine dair planlar vb. her şey detaylı olarak sizlere sunulmaktadır.

  Kurumsal yapısı ile sizlere hizmet sunmakta olan Grafilink ekibi araştırma ruhu ve profesyonel çalışmaları ile gelişmiş mobil uygulamalara sahip olmanızı sağlıyor. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile mobil uygulama geliştirmekte olan Grafilink ekibi hızlı, etkili ve başarı odaklı çalışmalarında %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.